Business Development Manager (sektor telekomunikacyjny)

Numer referencyjny: BDM/T
Kraków, Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka czeskiego, węgierskiego bądź chorwackiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów w Europie wśród operatorów telekomunikacyjnych
  • bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (SEKTOR TELEKOMUNIKACYJNY)