Badacz UX

Numer referencyjny: B/UX
Lokalizacje:
Kraków

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania (przyda się przy tworzeniu rekomendacji), ale nie jest to warunek konieczny
  • Umiejętność:
    • dobrania metod badawczych do postawionego problemu
    • planowania i przeprowadzania badań z zakresu UX
  • Predyspozycje do pracy samodzielnej i zespołowej
  • Znajomość metod badawczych — ilościowych i jakościowych
  • Język angielski na poziomie dobrym

TWOJE ZADANIA

  • Przeprowadzanie badań usług i interfejsów użytkownika dla produktów
    Comarch SA
  • Praca przy projektach krajowych i zagranicznych
  • Bieżąca współpraca z zespołami UX w firmie
  • Współpraca w zakresie definiowania i weryfikowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

DLA CIEBIE

  • Praca z doświadczonymi specjalistami
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranym zespole, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
    a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.