BACK-END DEVELOPER

Numer referencyjny: BD/A
Kraków, Rzeszów, Warszawa

Zaczynamy realizację projektu dla instytucji badawczo naukowej!

Chcesz pracować nad rozwojem produktu, z którego korzystać będą pracownicy naukowi,

bibliotekarze, wydawcy oraz przede wszystkim czytelnicy z całej Polski ?

Zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Python, Java
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość technologii Docker i zagadnień związanych z budowaniem mikro-usług (microservices)
  • Znajomość platformy do zarządzania i skalowania kontenerami Kubernetes
  • Znajomość platformy Openshift Container Platform
  • Znajomość baz danych Elasticsearch, Postrgesql, NoSql
  • Znajomość narzędzi Continous Delivery – Jenkins
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji – GIT, SVN
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury zorientowanej obiektowo
  • Doświadczenie i znajomość techniki tworzenia i testowania aplikacji z użyciem Test Driven Developement (TDD)

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki
  • Aktywne tworzenie architektury systemów w modelu Cloud
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami frontendowymi

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerów, testerów wytwarzających programowanie podejściem zwinnym.
  • Udział w realizacja projektu pod klucz
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń