Architekt systemów informatycznych

Numer referencyjny: ASI/U
Gliwice, Katowice, Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria)
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu wielowarstwowej architektury systemów
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z integracjami pomiędzy systemami IT
  • podstawowa znajomość baz danych oraz SQL
  • podstawowa znajomość Web Services (WSDL, SOAP, RESTful)
  • podstawowa znajomość notacji UML/BPMN
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole oraz samoorganizacji pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w stresie oraz pod presją czasu

Obowiązki:

  • analiza wymagań
  • przygotowanie i wykonanie konfiguracji systemu
  • przygotowanie strategii i planów zarządzania konfiguracją
  • budowa, utrzymanie i optymalizacja modeli wymiany danych pomiędzy systemami
  • tworzenie dokumentacji technicznej opisującej procesy integracyjne
  • projektowanie i utrzymywanie mapowań atrybutów źródeł danych, np. plików
  • tworzenie specyfikacji technicznej (Web Services, Batch files, JMS)
  • bliska współpraca z zespołem deweloperskim, testerów oraz szkoleniowców

Oferujemy:

  • udział w dużych projektach informatycznych o międzynarodowym zasięgu
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • perspektywę awansu zawodowego w kierunku technicznym, zarządzającym lub biznesowym
  • możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • prywatną opiekę medyczną

ARCHITEKT SYSTEMóW INFORMATYCZNYCH