Architekt produktu (AI Framework)

Numer referencyjny: AML/F
Kraków, Warszawa

Profil pracownika:

  • Doświadczenie w projektach systemów informatycznych w roli Architekta (min. 5 lat)
  • Znajomość zagadnień: continuous integration, continuous delivery, continuous deployment
  • Znajomość narzędzi: spark, hadoop, docker, kafka
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych o dużych wolumenach (big data)
  • Wykształcenie wyższe: informatyka lub kierunki pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Obowiązki:

  • Projektowanie, rozwój, wdrażanie i utrzymanie aplikacji uczenia maszynowego
  • Tworzenie nowych funkcjonalności, utrzymywanie, optymalizacja już istniejących
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Wdrażanie dobrych praktyk i usprawnianie procesów deweloperskich
  • Współpraca z zespołami projektowymi

Oferujemy:

  • Pracę przy tworzeniu rozwiązań sztucznej inteligencji w projektach z obszaru finansów
  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne
  • Miejsce parkingowe

ARCHITEKT PRODUKTU (AI FRAMEWORK)