Architekt ds. rozwiązań biznesowych

Numer referencyjny: ARB/T
Katowice, Kraków, Poznań

W związku z intensywnym rozwojem nowoczesnego oprogramowania zarzącającego siecią telekomunikacyjną największych firm na Świecie, Comarch poszukuje specjalistów w dziedzinie architektury oprogramowania.

Wymagania:

  • ukończone studia informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty (preferowane języki: Java lub Scala)
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • kreatywność, dbałość o szczegóły
  • wysokie zdolności analityczne oraz interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane jako dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji rozproszonych
  • znajomość narzędzi ze stosu „Big Data” np. Hadoop, Spark

Opis stanowiska:

  • opracowywanie architektury rozwiązań informatycznych
  • wyznaczanie standardów oraz kierunków ulepszeń
  • analiza wymagań
  • zarządzanie i kontrola zmian w architekturze, tak, aby zapewnić kompatybilność wstecz
  • współpraca z biznesem i programistami

Oferujemy:

  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • udział w dużych projektach klasy Enterprise dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na świecie
  • praca z najnowszymi technologiami w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • atrakcyjne zarobki

ARCHITEKT DS. ROZWIąZAń BIZNESOWYCH