Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowo⁠-⁠systemowy (Comarch e⁠-⁠Sklep)

Numer referencyjny: AC/E
Lokalizacje:
Kraków

Comarch e-Sklep to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla branży e-Commerce dostępna w chmurze (SaaS). Naszymi klientami są firmy z Polski oraz Europy zachodniej, dla których dostarczamy sklep internetowy integrujący się z systemami ERP, marketplacami i serwisami zakupowymi, kurierami, płatnościami online oraz innymi serwisami niezbędnymi do prowadzania sprzedaży w sieci.

Do naszego zespołu poszukujemy osób o różnym stopniu doświadczenia, które będą odpowiedzialne za zbieranie wymagań od klientów, tworzenie dokumentacji wymagań, proponowanie rozwiązań dla analizowanych potrzeb, tworzenie dokumentacji projektowej oraz współpracy z zespołem projektowym podczas realizacji funkcji w aplikacji.

Brzmi ciekawie? Chcesz z nami tworzyć nowoczesną aplikację e-Commerce? Sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (pokrewne)
  • Znajomość zagadnień i branży e-Commerce
  • Umiejętność:
    • przełożenia wymagań biznesowych na aspekty aplikacyjne
    • znajdowania zależności pomiędzy poszczególnymi elementami systemu, postrzegania aplikacji jako całości
    • słuchania, by dobrze zrozumieć potrzeby klienta
  • Dociekliwość, ciekawość i otwartość na rozwój w ślad za zmieniającym się światem oraz potrzebami klientów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie/ tworzenie dokumentacji projektowej)
  • Mile widziana znajomość:
    • języka SQL w zakresie wyszukiwania i analizowania danych w bazach MSSQL/PSQL
    • języka UML
    • wiedzy z zakresu technik projektowania aplikacji

TWOJE ZADANIA

  • Zbieranie wymagań od klientów, interesariuszy oraz wskazywanie sposobów ich realizacji
  • Tworzenie dokumentacji wymagań systemowych
  • Pisanie user stories oraz tworzenie diagramów działania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z doświadczonym zespołem projektowym (analitycy, projektanci UX/UI, programiści, testerzy)
  • Sprawdzanie realizacji potrzeb klienta na każdym etapie cyklu produkcji oprogramowania
  • Pomoc w testach oprogramowania
  • Wsparcie mailowe i telefoniczne klientów w zakresie wytwarzanych funkcji w aplikacji

DLA CIEBIE

  • Praca hybrydowa (po okresie wdrożenia)
  • Praca w jednym z największych projektów e-Commerce w Polsce
  • Rozwojowe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Wsparcie mentora
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Poznajmy się