Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowy (Telco OSS)

Numer referencyjny: AB/TO
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Poznań, Wrocław, Gliwice

Jeżeli techniki światłowodowe nie mają przed Tobą tajemnic, jesteś pasjonatem nowych technologii oraz posiadasz wiedzę biznesową dotyczącą projektowania, budowy i utrzymania sieci teleinformatycznych - ta oferta jest dla Ciebie. Dołączając do nas jako Analityk Biznesowy (Telco OSS), będziesz odpowiedzialny za weryfikowanie wymagań klientów oraz wytwarzanie analizy produktowej.

  • Absolwenci telekomunikacji, informatyki bądź kierunków pokrewnych
  • Znajomość architektury sieci teletechnicznych ze szczególnym uwzględnieniem:
    • sieci FTTH, FTTB, FTTC
    • technologii GPON, xDSL
    • infrastruktury fizycznej, a także procesów dostarczania usług
      w sieciach opartych o technologię GPON, xDSL
    • urządzeń OLT, DSLAM, BRAS
  • Wiedza biznesowa dotycząca projektowania budowy i utrzymania sieci teleinformatycznych
  • Kompetencje z zakresu fizycznej budowy urządzeń sieciowych
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych i przekazywania
      ich do zespołu R&D
    • wiedza z zakresu programowania obiektowego, UML, REST API
    • gotowość do rozmów z klientem i delegacji (także zagranicznych)
    • wiedza z obszaru pomiarów w pasywnych sieciach światłowodowych
  • Mile widziana znajomość:
    • techniki światłowodowej (budowa i parametry kabli i urządzeń światłowodowych, dostępnych na rynku standardów stosowanych przez operatorów)
    • relacyjnych baz danych i SQL
    • metodologii tworzenia systemów informatycznych
      i inżynierii oprogramowania
    • technologii PSTN, HFC, DOCSIS, MoCA, GFast
    • VLAN, w szczególności konfiguracji VLAN stosowanych na urządzeniach OLT, DSLAM

TWOJE ZADANIA

  • Weryfikowanie wymagań klientów i uwspólnianie ich do rozwiązania produktowego
  • Wytwarzanie analizy produktowej
  • Nadzorowanie procesu wytwarzania oprogramowania w oparciu
    o wytworzoną analizę
  • Raportowanie postępu produkcji oprogramowania do projektów
  • Bezpośredni kontrakt z klientem (w tym wyjazdy biznesowe)
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami

  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w scrumowym zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się