Analityk

Numer referencyjny: A/A/BN
Kraków, Łódź, Warszawa

Zaczynamy realizację projektu dla instytucji naukowo badawczej!

Chcesz pracować nad rozwojem produktu, z którego korzystać będą pracownicy naukowi,

bibliotekarze, wydawcy oraz przede wszystkim czytelnicy z całej Polski ?

Zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Case – szczególnie Enterprise Architect
  • Bardzo dobra znajomość notacji BPMN
  • Bardzo dobra znajomość języka modelowania UML.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki
  • Wytwarzanie rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowymi
  • Definiowanie, analiza i opisywanie wymagań
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami frontendowymi

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami analityków, developerów, testerów, projektantów wytwarzających programowanie podejściem zwinnym
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD
  • Znajomość zagadnień analizy wymagań poparte certyfikatem IREB (REQB)

Oferujemy:

  • Udział w realizacja projektu pod klucz
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

ANALITYK