Administrator systemu

Numer referencyjny: AS/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Warszawa
Doświadczenie:
Regular

Aktualnie poszukujemy inżyniera na stanowisko administratora systemowego. Weź udział w utrzymaniu i rozwoju systemu opartego zarówno na sprawdzonych technologiach oraz w tworzeniu rozwiązań opartych na nowych platformach.

Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność i doświadczenie w administracji systemem operacyjnym Windows Server i/lub Linux/Unix
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość utrzymywania baz danych opartych o MS SQL/PostgreSQL
  • Znajomość języków skryptowych np. PowerShell, Bash/Shell, Python
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wykonywania testów bezpieczeństwa (pentestów) np. Burp Suite Community, proxychains (Kali tools), SoapUI
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Administracja serwerami Windows i/lub Linux/Unix
  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa (pentestów) – przygotowywanie planu testów i opracowywanie raportu z testów
  • Rozwiązywanie problemów występujących na utrzymywanym środowisku
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji procesów, procedur i konfiguracji
  • Wsparcie i współpraca z innymi zespołami utrzymaniowo-rozwojowymi

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% stacjonarnie, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Zajrzyj na nasz blog