Zobacz podobne oferty

Administrator systemu EDI

Numer referencyjny: EDI/ES
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Na stanowisko Administratora systemu EDI poszukujemy osoby ze znajomością środowiska Windows, baz danych oraz sieci TCP/IP, która świetnie odnajdzie się w różnorodnych zadaniach od analizy problemów, konfiguracji, po automatyzację procesów i testowanie rozwiązań.

Zostań członkiem naszego zespołu i weź aktywny udział w utrzymaniu platformy
e-Invoicing. Twoje umiejętności administracyjne, rzetelność i zaangażowanie pomogą rozwijać naszą platformę usprawniając procesy związane z przetwarzaniem dokumentów.

Interesujesz się monitorowaniem, utrzymaniem i rozwojem systemów IT?
Jeśli tak, to koniecznie zainteresuj się tą ofertą!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość:
    • platformy serwerowej Windows
    • relacyjnych baz danych i języka SQL
    • języków skryptowych (Perl, PowerShell)
    • zagadnień sieciowych oraz protokołów komunikacyjnych (TCP/IP, VPN)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Konfiguracja środowiska Comarch EDI: kanałów komunikacyjnych
    (AS2, X400, FTP/VPN), konfiguracja systemu przetwarzania dokumentów
    elektronicznych za pośrednictwem dedykowanych narzędzi
  • Realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Nadzór nad działaniem systemów
  • Tworzenie skryptów do automatyzacji zadań administracyjnych, pisanie zapytań SQL, monitoring systemu

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Zespół nastawiony na współpracę i wzajemną pomoc w Comarch pracuje wielu doświadczonych specjalistów
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Biuro w nowoczesnym budynku
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Brak dress code'u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Poznajmy się