Trener/Szkoleniowiec

Numer referencyjny: SZ/U
Kraków

Zadania na stanowisku:
• kontakt z klientami w celu przygotowania programów szkoleniowych
• opracowywanie specyfiki szkoleń
• przeprowadzanie szkoleń u klientów w ramach realizacji projektów informatycznych
• przygotowywanie zestawów instrukcji użytkownika dla klientów
• przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla zespołu programistów
• wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność tworzenia i przeprowadzania wieloosobowych szkoleń w języku angielskim
• zdolność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie w zależności od wymogów sytuacji
• odpowiedzialność i systematyczność
• dyspozycyjność do podróży
• mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń
• mile widziana znajomość zagadnień informatycznych oraz tematyki programów lojalnościowych
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami
• udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
• prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
• indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.