Specjalista ds. Marketingu Produktowego

Superoferta

Numer referencyjny: SMP/MED/F
Kraków

Kandydat na stanowisko Specjalisty ds. marketingu powinien posiadać wszechstronne doświadczenie w tym obszarze – w szczególności dotyczące organizacji eventów, tworzenia treści i działań promocyjnych w Internecie. Biegła znajomość języka angielskiego jest absolutnie konieczna. Od kandydata na tym stanowisku oczekujemy umiejętności prowadzenia kilku działań jednocześnie, wysokich zdolności interpersonalnych oraz samodzielności.

Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii marketingowej dla wybranej grupy produktowej
  • Realizacja kampanii produktowych w Internecie
  • Organizacja i udział w eventach
  • Tworzenie treści produktowych (content marketing) oraz współpraca w tym aspekcie z content marketerem / grafikiem / animatorem
  • Planowanie i analiza podjętych działań, raportowanie na temat wyników

Oferujemy:

  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Szansę realizacji ciekawych projektów marketingowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Miejsce parkingowe
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.