Programista

Superoferta

Numer referencyjny: P/REK
Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Potwierdzona doświadczeniem praktyczna znajomość jednej z wymienionych poniżej technologii:
  • - Java
  • - Bazy Danych
  • - Web: Angular, React
  • - iOS/Android
  • - .NET/C#
  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie analizy dokumentacji technicznej)

Opis stanowiska:

  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Implementacja projektów funkcjonalnych
  • Diagnozowanie i poprawa błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.