Key Account Manager

Superoferta

Numer referencyjny: KAM/REK
Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż rozwiązań informatycznych (możliwe obszary: Telekomunikacja, CRM, Systemy ERP, Telemedycyna, Cyber Security, IoT, Finanse, Retail, FMCG, Przemysł)
  • Wsparcie w obsłudze istniejących kontraktów (projekty międzynarodowe)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy
  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych Klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży lub konsultingu międzynarodowym
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Silne nastawienie na realizację celów, konsekwencja w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań i usług w branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z Klientami
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju
  • Pracę z globalnymi Klientami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.