INŻYNIER OPROGRAMOWANIA DEVOPS

Superoferta

Numer referencyjny: IOD/F
Bielsko-Biała, Katowice, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Udział w budowaniu i implementacji strategii Continuous Integration, Continuous Delivery oraz Continuous Deployment dla rozwijanych aplikacji
  • Implementacja narzędzi i programów pozwalających na automatyzacje kroków w ramach procesu Continuous Delivery
  • Automatyzacja działań administracyjnych oraz obszaru Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • Projektowanie i wdrażanie zmian optymalizujących procesy aplikacyjne
  • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
  • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość lub chęć nauki narzędzi Docker oraz Chef
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych w zakresie deploymentu aplikacji oraz konfiguracji, np. WebSphere, JBoss, WebLogic, Tomcat
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux (CentOS)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Kubernetes, Openstack, AWS, Python, NodeJS, Java

Oferujemy:

  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
  • Zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.