Business Development Manager

Superoferta

Numer referencyjny: BDM/REK
Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz z zespołami produkcyjnymi
  • Udział w pracy nad przygotowaniem części technicznej oferty przy współpracy z programistami
  • Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
  • Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z Klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych oferty biznesowej
  • Współpraca z Kierownikiem produktu oraz działem marketingu i sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Orientacja na rozwój kariery w rozwoju produktu, konsultingu międzynarodowym lub sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość niemieckiego i innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży IT Security, Telekomunikacja lub Telemedycyna
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w prezentacjach biznesowych oraz negocjacjach handlowych
  • Znajomość prawa z zakresu zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależną od osiąganych wyników
  • Liczne wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca z zespołem profesjonalistów
  • Uzestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.