Architekt systemów informatycznych

Superoferta

Numer referencyjny: ASI/FBU
Katowice

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej na podstawie analizy biznesowej
  • Projektowanie architektury systemu oraz przygotowanie schematu integracji
  • Bliska współpraca z zespołem analityków biznesowych w celu weryfikacji technicznej wymagań klienta

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w projektowaniu dużych systemów transakcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów wydajności i bezpieczeństwa
  • Doświadczenia w pracy w środowisku wielokulturowym
  • Znajomości technologii JEE
  • Znajomości Baz Danych Oracle
  • Umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania trudnych problemów
  • Znajomości zagadnień związanych z bankowością

Oferujemy:

  • Pracę w dużej stabilnej firmie polskiej na umowę o pracę
  • Pracę dla klientów zagranicznych
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.