Analityk XML

Numer referencyjny: A/U
Kraków

Opis stanowiska:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie specyfikacji oraz map translacyjnych komunikatów EDI
  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Tworzenie i rozwijanie komunikatów EDI
  • Wsparcie pozostałych działów (consultingu, wdrożeń, testów)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci i absolwenci kierunków informatycznych)
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowany język C#)
  • Znajomość technologii XML (XML, XSLT, XPATH))
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Terminowość i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza z zakresu ekonomii / rachunkowości / prawa gospodarczego
  • Wiedza z zakresu baz danych SQL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych projektach
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i ich różnorodność
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.