Analityk danych

Numer referencyjny: AD/MSP
Kraków

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości R language (lub innego narzędzia statystycznego), znajomość metod statystycznych
  • komunikatywności, umiejętności organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia

Proponowany zakres obowiązków:

  • współpraca z klientem w projekcie z zakresu zaawansowanej analityki
  • sugerowanie/proponowanie nowych koncepcji/rozwiązań dla klienta w tym obszarze
  • udział w prezentacjach/call'ach z klientem i dyskusja nad zaproponowany rozwiązaniem
  • spotkania z ludźmi biznesowymi po stronie klienta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • spotkania integracyjne

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.