Analityk

Numer referencyjny: AB/U
Białystok

Opis stanowiska:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, opis procesów biznesowych
  • Rozwijanie istniejących produktów
  • Bliska współpraca z zespołem deweloperskim, testerów oraz szkoleniowców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów biznesowych
  • Znajomość notacji UML/BPMN
  • Znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych (Enterprise Architect, MS Visio)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Udział w projektach międzynarodowych dla dużych międzynarodowych korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Perspektywę awansu zawodowego w kierunku technicznym, zarządzającym lub biznesowym
  • Możliwość pogłębienia wiedzy i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Prywatną opiekę medyczną

Zostaw nam swój e-mail.

Wyślemy Ci przypomnienie o dokończeniu aplikowania, kiedy będziesz przed komputerem.