Czym się zajmujemy?

 

Jeśli kiedykolwiek zbierałeś punkty lojalnościowe przy robieniu zakupów, to możliwe, że korzystałeś właśnie z naszego systemu informatycznego. Oprócz narzędzi do obsługi programów lojalnościowych, sektor Usługi zajmuje się także dostarczaniem rozwiązań do zarządzania kampaniami marketingowymi. To nasz sektor projektuje oprogramowanie pozwalające na bezpieczną wymianę dokumentów elektronicznych między partnerami biznesowymi czy przepływ dokumentów elektronicznych w firmie. Dostarczamy rozwiązania do zarządzania procesami sprzedażowymi i wsparcia sprzedaży mobilnej (za pomocą aplikacji mobilnych), a także produkty do zarządzania infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstw (głównie w zakresie Data Center i Outsourcingu IT).

 

Nasi klienci

Podróżując, tankując, robiąc zakupy czy nawet spędzając sobotni wieczór z przyjaciółmi, możesz mieć styczność z produktami projektowanymi przez nas, dla naszych klientów. Pracujemy dla klientów z różnych branż: Retail, FMCG, szeroko pojęty transport i turystyka, logistyka, finanse, telekomunikacja), wśród których są największe, globalne firmy.

Technologie

W rozwoju produktów i prowadzonych projektach, sukcesywnie wdrażamy metodyki lekkie SCRUM/AGILE. Nasze produkty, używane technologie, realizacja poszczególnych procesów businessowych w rozwiązaniu, to wszystko podlega nieprzerwanej transformacji w celu ich ulepszania. Dlatego w tej chwili kładziemy jeszcze większy niż kiedykolwiek nacisk na R&D. Wszystko to po to, aby rozwiązania Comarch były jeszcze bardziej konkurencyjne w stosunku do globalnych dostawców oprogramowania w tym sektorze.

Kilka faktów o nas

Co nas wyróżnia?

  • Przede wszystkim różnorodność, która przejawia się w każdym aspekcie naszej działalności: produktowym, geograficznym, branżowym czy wielkości klientów, z którymi współpracujemy.
  • Ilość obszarów produktowych i rozwiązań, które oferujemy, wiąże się z wykorzystywaniem wielu technologii  i metod prowadzenia projektów, co daje duże możliwości rozwoju naszym pracownikom.
  • Pracując w Sektorze Usługi możesz mieć styczność z największymi globalnymi markami z różnych branż, dzięki czemu poznasz specyfikę ich biznesu.
  • Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy też dość sporym „biurem podróży” :)  Wiele ciekawych, międzynarodowych projektów, które prowadzimy, daje możliwość podróżowania po wielu zakątkach świata, realizując projekty i wdrożenia dla naszych klientów.

 

Nasze projekty

 

Poznaj nas!

Olga Wisławnych

Kierownik Centrum

Co chciałabyś powiedzieć osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą IT?

Na pewno trzeba będzie dużo rzeczy się nauczyć: od specyficznego języka do różnych metod prowadzenia projektu, od podstawowych wiadomości, jak powinien działać wasz produkt z punktu widzenia użytkownika do konkretnych możliwości technicznych systemu i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Dzisiaj już nie da się żyć bez IT i teraz wy też będziecie częścią tego świata, więc pozostaje tylko zakasać rękawy i wyruszyć naprzeciw przygodzie.

 

Bez czego nie wyobrażasz sobie pracy w Comarch?

Pracy w Comarch nie wyobrażam bez niektórych ludzi… Ludzi, którzy od wielu lat odpowiedzialnie, starannie i z ogromnym zaangażowaniem tworzą ten albo inny produkt, rozwijają go, podbijają nowe rynki. Właśnie ci ludzie są największym skarbem tej firmy! Da się z nimi zrobić dobry projekt, da się z nimi pokonać kryzysowe sytuacji w pracy i są z nich świetni przyjaciele.

 

Poznaj inne sektory Comarch