Czym się zajmujemy?

Sektor ERP firmy Comarch specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań do zarządzania dla mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Jesteśmy liderem na rynku tego rodzaju oprogramowania. Brzmi nieskromnie? Fakty mówią same za siebie. 

Nasi klienci

Jesteśmy przekonani, że i Ty na co dzień masz do czynienia z produktami i usługami dostarczanymi przez naszych klientów, bo jest ich już ponad 210 tysięcy. W ich gronie znajdują się duże przedsiębiorstwa, dla których zrealizowaliśmy projekty „pod klucz”, jak i firmy średnie i małe z wszelkich możliwych branż.

Nasze rozwiązania zdobyły uznanie i umożliwiają nam dynamiczny rozwój również poza granicami Polski. Jesteśmy obecni m.in. w Niemczech, Francji, Brazylii, Hiszpanii czy Norwegii.

Technologie

Każdy nasz pracownik ma dostęp do systemu szkoleń. Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje umiejętności „miękkie” (np. negocjacje, zarządzanie czasem, prowadzenie projektów) jak i „twardą” wiedzę dziedzinową (np. programowanie JavaScript, Android, XML). Pracując z nami, masz możliwość budowania i oferowania systemów, z których korzystają dziesiątki tysięcy firm. 

Co nas wyróżnia?

R&D to nasze drugie imię. Ciągle się rozwijamy, co jest możliwe nie tylko poprzez inwestycje finansowe, ale również dzięki innowacjom kreowanym przez naszych pracowników. Podążamy za światowymi trendami, o czym świadczą m. in:

  • Stały rozwój produktów, który pozwala nam tworzyć m.in. kompaktowe aplikacje mobilne: Comarch ERP Mobile BI, www.iFaktury24.pl czy www.iBard24.pl
  • Rozwijamy Społeczność Comarch ERP - www.spolecznosc.comarch.pl. Do tej pory jej użytkownicy wygenerowali kilkaset pomysłów i jeszcze więcej pytań oraz odpowiedzi dotyczących rozwiązań Comarch. U nas klienci mają realny wpływ na rozwój naszego oprogramowania.
  • Realizacja inwestycji z dziedziny nowoczesnych technologii -Internet of Things (www.beacon.comarch.pl)
  • Rozwój Social BI czy Smart Analytics, o których już wkrótce więcej w naszej ofercie
  • Pełna oferta produktowa w Chmurze – www.comarch-cloud.pl

Warto się z nami rozwijać! 

Poznaj inne sektory Comarch