Za co lubimy oddział we Wrocławiu?

Jak nas znaleźć?

Nasz adres 

ul. Długosza 2-6 (budynek nr 5)
51-162 Wrocław

tel. +48 71 335 6000
faks +48 71 335 6001 

 

Rekomendacje Twojego przewodnika

Twój przewodnik:

Agnieszka

Wrocław miasto ponad 130 mostów i kładek. To tu, od 2003 roku, na początku przy ul. Św. Antoniego 11, a od 2008 na terenie dawnej fabryki wodomierzy – przy Mostach Warszawskich, na ul. Jana Długosza 2-6, znajduje się jeden z większych oddziałów Comarch.

 

 

Obecnie pracuje u nas ok. 170 osób. Wrocławski młody i dynamiczny zespół w większości składa się z absolwentów Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Wrocławski Comarch współpracuje z Wydziałem Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. W okresie wakacyjnym (lipiec-wrzesień) spółka prowadzi program stażowy program. Większość studentów decyduje się na kontynuowanie współpracy z nami.

Rozwiń

Wrocławski oddział Comarch to nie tylko praca. Firma ofertuje, w ramach ZFŚS, rozrywkę w postaci biletów do kina, wejściówki do Aquaparku, zajęcia na sali gimnastycznej (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), karnety na siłownię. Gramy też w squasha i w kręgle.

Dołączając do naszego wrocławskiego zespołu, pracownicy zyskują miłą i serdeczną (wręcz rodzinną), atmosferę pracy. 

 

Sam Wrocław oferuje mnóstwo atrakcji: Rynek, Ostrów Tumski z Katedrą, Panoramę Racławicką, Halę Stulecia z Pergolą i Multimedialna Fontanną, Ogród Japoński, ZOO. Warto również zobaczyć Stadion Miejski oraz podziwiać panoramę Wrocławia z punktu widokowego mieszczącego się na najwyższym budynku mieszkalno-biurowym w Polsce – Sky Tower. 

Rozwiń

Atrakcje Wrocławia