Za co lubimy oddział w Rzeszowie?

Jak nas znaleźć?

Nasz adres 

ul. Dąbrowskiego 20
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 785 59 06

Twój przewodnik:

Wojtek

Oddział w Rzeszowie powstał niedawno, bo 1 sierpnia 2013r., dlatego obecnie pracuje tutaj 15 osób. Ciągle się jednak rozwijamy, zatem sukcesywnie nasza kadra się rozrasta. Mamy bardzo młody i dynamiczny zespół, ponieważ liczną grupę stanowią w nim studenci miejscowej uczelni – Politechniki Rzeszowskiej. 

Nasze biuro mieści się w centrum miasta, na ulicy Dąbrowskiego, tuż obok pięknego parku. Niedaleko od biura, w samym sercu Rzeszowa, znajduje się zabytkowy zamek Lubomirskich, ratusz w otoczeniu starych kamienic i podziemna trasa turystyczna. Przez cały rok w rynku odbywają się imprezy, koncerty i festiwale, które gromadzą liczne rzesze mieszkańców i turystów.

Rozwiń

Do charakterystycznych obiektów architektury miasta, oprócz kultowego już pomnika Czynu Rewolucyjnego, który u wielu budzi zupełnie inne skojarzenia, należą Ogrody Bernardyńskie, okrągła kładka, tęczowy most czy fontanna multimedialna.  

Miłośników muzyki zaprasza Filharmonia Podkarpacka, a sztuki teatralnej – Teatr im. Wandy Siemaszkowej. Dla spragnionych rozrywek mamy  nowoczesną halę sportowo-widowiskową – Halę Podpromie, a dla wielbicieli żużla stadion przy ulicy Hetmańskiej. Wśród ukwieconych ulic śródmieścia i pięknej zieleni, w której tonie nasze miasto, nie sposób się nudzić.

 

Rozwiń

Atrakcje Rzeszowa